MISJA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT „CZARUŚ”

Członkiniom i Członkom Stowarzyszenia nie jest obojętny los opuszczonych zwierząt, ale także ludzi, którzy kochają zwierzęta a z różnych powodów nie radzą sobie sami z opieką nad swoimi pupilami.

Osoby starsze, samotne często wymagają pomocy przy opiece nad swoimi pupilami, w przypadku gdy jej nie otrzymają , zmuszeni są oddać zwierze do schroniska. Wówczas zarówno zwierze jak i człowiek strasznie cierpi. Chcemy unikać takich sytuacji . Chcemy oferować pomoc zarówno ludziom jak i zwierzętom, by mogły nadal cieszyć się wspólną obecnością.

Nasza pomoc skierowana jest także do ludzi, którzy nie radzą sobie z wychowaniem zwierząt, oferujemy wówczas ocenę zachowania a także szkolenie, które pozwoli na resocjalizację zwierzęcia i dostosowania go do otoczenia, by mógł się cieszyć z obcowania z człowiekiem.

Nie będziemy patrzeć na zły los zwierząt i w każdy możliwy sposób im pomagać. Nie chcemy jednak tworzyć kolejnego schroniska, gdzie nikt nie będzie oferował czułości i miłości podopiecznym. Chcemy stworzyć miejsce w którym człowiek i zwierze będzie mógł się odnaleźć , a my będziemy robić wszystko by więź pomiędzy nimi nie musiała być zrywana tylko z powodu przeciwności losu.

Naszym głównym celem jest: POMAGAĆ, WSPIERAĆ, EDUKOWAĆ, SZKOLIĆ – by życie w każdym momencie było łatwiejsze.

Wesprzyj nasze działania!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT CZARUŚ

21-400 Łuków, ul. Konstytucji 3-go Maja 8

Nr konta: 70 920610487101282720000010