ZAGINIONE
MISJA STOWARZYSZENIA

Członkom Stowarzyszenia nie obojętny jest los opuszczonych zwierząt, ale także ludzi, którzy kochają zwierzęta a z różnych powodów nie radzą sobie sami z opieką nad swoimi pupilami.
Osoby starsze, samotne często wymagają pomocy przy opiece nad swoimi pupilami, w przypadku gdy jej nie otrzymają , zmuszeni są oddać zwierze do schroniska. Wówczas zarówno zwierze jak i człowiek strasznie cierpi. Chcemy unikać takich sytuacji . Chcemy oferować pomoc zarówno ludziom jak i zwierzętom, by mogły nadal cieszyć się wspólną obecnością

Nasza pomoc skierowana jest także do ludzi, którzy nie radzą sobie z wychowaniem zwierząt, oferujemy wówczas ocenę zachowania a także szkolenie, które pozwoli na resocjalizację zwierzęcia i dostosowania go do otoczenia, by mógł się cieszyć z obcowania z człowiekiem.

Nie będziemy patrzeć na zły los zwierząt i w każdy możliwy sposób im pomagać. Nie chcemy jednak tworzyć kolejnego schroniska, gdzie nikt nie będzie oferował czułości i miłości podopiecznym. Chcemy stworzyć miejsce w którym człowiek i zwierze będzie mógł się odnaleźć , a my będziemy robić wszystko by więź pomiędzy nimi nie musiała być zrywana tylko z powodu przeciwności losu.

Głównym Naszym celem jest:
  • POMAGAĆ,
  • WSPIERAĆ,
  • EDUKOWAĆ,
  • SZKOLIĆ,
by życie w każdym momencie było łatwiejsze.


Płeć: suczka
Wiek: ---
Umaszczenie: ruda
Rasa: kundelek
Sterylizacja: Nie
Szczepienie Nie
Odrobaczenie: Nie
Książeczka zdrowia: Nie
Płeć: suczka
Wiek: około 3 lata
Umaszczenie: białe
Rasa: kundelek
Sterylizacja: Tak
Szczepienie Nie
Odrobaczenie: Nie
Książeczka zdrowia: Nie